Raido - Domy Gościnne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Kwatery pracownicze

Pokoje i kwatery pracownicze w Gdyni

Email Drukuj PDF

Zawsze możemy dostosować ofertę do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych!

Na wszystkie pytania udzielimy pełnej informacji po kontakcie telefonicznym 660 230 240 lub mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Pokoje pracownicze przeznaczone są dla kadry kierowniczej i nadzoru, dużych brygad remontowych, budowlanych oraz każdej grupy pracującej w delegacji.  Wystawiamy faktury VAT.

Dla współpracujących z nami firm oferujemy rabaty i umożliwiamy płatność przelewem.

Gdynia Orłowo - na granicy Sopotu

Z obiektu łatwo przemieszczać się do Gdańska i Sopotu oraz Gdyni Redłowo, Gdyni Wzgórza św. Maksymiliana, Gdyni Głównej, Portu i Stoczni.

Pokoje 1,2,3 i 4 osobowe z łazienkami, umeblowane z pościelą oraz TV. Ogólnie dostępne są: internet Wi-Fi, kuchnia, parking.


Gdynia Chwarzno - blisko obwodnicy Trójmiasta

Z obiektu łatwo przemieszczać się we wszystkich kierunkach: Gdańsk - lotnisko, Gdynia Główna, Gdynia - baza kontenerowa, Gdynia Stocznia, Port, Gdynia Redłowo, Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana, Rumia, Reda, Wejherowo.

Pokoje 1, 2, 3 i 4  osobowe. Pokoje są z łazienkami oraz z dostępem do wspólnych łazienek. W każdym pokoju jest TV. Ogólnodostępne są: internet Wi-Fi, kuchnia, łazienki, parking.


CENNIK I WARUNKI REZERWACJI - DLA FIRM I GRUP ZORGANIZOWANYCH

Ceny kwater pracowniczych ustalane są w zależności od długości pobytu i ilości osób - od 35 zł do 60 zł brutto.

Podstawą rezerwacji jest zamówienie z podaniem  szczegółowych danych płatnika wraz z numerem NIP oraz uzgodnienie formy płatności.


Wystawiamy faktury VAT.


Zobacz galerię kwater pracowniczych >>


Idealna lokalizacja i zaciszna okolica naszych obiektów sprzyja zapracowanym gościom W WYPOCZYNKU.