Gdynia Orłowo ul. Balladyny 24
Rezerwuj

W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości, wprowadziliśmy rozwiązania mające na celu minimalizację ryzyka zakażenia COVID-19

BEZPIECZNE POKOJE

Przed przyjazdem Gości każdy pokój jest dezynfekowany i ozonowany a następnie wietrzony, natomiast pościele i ręczniki są prane w temperaturze minimum 90ºC i dodatkowo prasowane/maglowane w temperaturze 170-200ºC. Naczynia są myte w zmywarce w temperaturze 90ºC.

W każdym pokoju znajduje się mydło antybakteryjne a na korytarzach środki do dezynfekcji rąk, na życzenie udostępniamy środek do dezynfekcji powierzchni.

W związku z wytycznymi Ministerstwa ograniczamy rutynowe sprzątanie pokoi, będzie się ono odbywać jedynie na życzenie gościa, który określi minimum 2,5 godziny kiedy będzie przebywał poza pokojem. Brakujące materiały np. papier toaletowy prosimy zgłaszać telefonicznie lub w recepcji.

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

Miejsca ogólnodostępne w Domu Gościnnym Raido oraz ogród są systematycznie dezynfekowane. Po każdorazowym użyciu dezynfekujemy sprzęt, który był wypożyczony Gościom: kijki nordic walking, parasole, parawany, krzesełka, gry.

BEZPIECZNI PRACOWNICY

Bezwzględnie przestrzegamy zasady higieny pracy, w sytuacjach koniecznych używamy maseczek, przyłbic i rękawiczek, kładziemy nacisk na częste mycie i dezynfekowanie rąk oraz urządzeń.

BEZPIECZNI GOŚCIE

Przy zameldowaniu prosimy o wypełnienie formularza z danymi osób, które będą wypoczywać w Domu Gościnnym Raido musi być on podpisany i złożony w recepcji w dniu zameldowania. Przebywający w strefach ogólnodostępnych na terenie Domu Gościnnego Raido mają obowiązek dostosowania się do przepisów, które do odwołania nakładają „obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego (…) ust i nosa”. Pokój/apartament i wydzielona przestrzeń są do wyłącznej dyspozycji Gości z danego pomieszczenia i nie podlegają pod ww. przepisy. Goście nie mogą zapraszać swoich znajomych - żadna osoba niezameldowania nie może przebywać na terenie Domu Gościnnego Raido.

W przypadku zauważenia zachowań związanych z niestosowaniem się do działań zapobiegających COVID-19 oraz wątpliwości – prosimy o kontakt z recepcją tel. 660 230 240.

Dostosowanie się personelu i Gości do ww. działań, a także ich realizacja, pozwolą na bezpieczny, spokojny i komfortowy pobyt w Domu Gościnnym Raido.